Wine pairing

W naszej restauracji do perfekcji opanowaliśmy wine pairing, czyli sztukę doskonałego doboru wina do degustowanej potrawy.

Wine pairing w Krakowie

Wine pairing w Krakowie

Sztuka łączenia wina i potraw to wyjątkowy proces, którego celem jest zyskanie najwyższej przyjemności z doświadczenia degustacyjnego. W restauracji Pod Nosem w Krakowie zapewniamy wine pairing na najwyższym poziomie, realizowany przez doświadczonych sommelierów – pasjonatów wina i dobrego smaku.

Nasz wyszkolony zespół z radością doradzi Państwu, jaki trunek najlepiej wybrać do danej potrawy oraz opowie o danym alkoholu.

Piwnica Win i Alkoholi

Podziemia restauracji Pod Nosem skrywają niezwykły i ekskluzywny zakątek, który zachwyci każdego, kto kocha dobre wina. Nasza Piwnica Win i Alkoholi skrywa ponad 200 unikatowych etykiet z całego świata. To niepowtarzalne miejsce, gdzie każdy miłośnik dobrego alkoholu poczuje się wyjątkowo.

W naszej Piwnicy Win i Alkoholi leżakuje kilkaset butelek wyjątkowych trunków. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Pośród dostępnych u nas alkoholi znajdują się także nalewki przygotowane wedle domowych receptur.

Piwnica Win i Alkoholi Kraków
Szkolenia i warsztaty winiarskie Kraków

Szkolenia i warsztaty winiarskie

Oferujemy możliwość organizacji firmowych szkoleń i warsztatów winiarskich w naszym krakowskim lokalu. Szkolenia są świetnym pomysłem na firmową integrację w kameralnym gronie oraz spędzenie czasu na biznesowym wyjeździe. Szkolenie pozwoli na zdobycie nowej wiedzy o winie.

Dzięki szkoleniom nauczą się Państwo jak oceniać smak i jakość spożywanego trunku. Zdobyta wiedza zdecydowanie zaowocuje w przyszłości.

Spróbuj nowego poziomu budowania relacji biznesowych

Postaraj się, aby spotkanie biznesowe przebiegało w fantastycznej atmosferze. Zarezerwuj spotkanie z elementem wine pairingu w Krakowie.