Restauracja Pod Nosem

Wyróżniania przez przewodnik Michelin restauracja Pod Nosem w Krakowie serwuje tradycyjną polską kuchnię w nowej, niecodziennej odsłonie.
Przyjdź do nas i przeżyj prawdziwe doświadczenie degustacyjne!

Menu A la Carte Pod Nosem

Menu À la Carte

Autorskie Menu À la Carte przygotowane przez naszego Szefa Kuchni spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających degustatorów. Dbamy nie tylko o doświadczenia smakowe, lecz również doznania wizualne dążąc do pobudzenia wszystkich zmysłów naszych gości. Sezonowo zmieniająca się karta restauracji „Pod Nosem” w Krakowie jest oparta na starannie wybranych, regionalnych produktach od lokalnych dostawców. W ten sposób możemy osiągnąć niepowtarzalny, wyjątkowy smak serwowanych potraw.

Menu Degustacyjne

Z miłości do gotowania chcemy dostarczyć naszym gościom szereg niezapomnianych doświadczeń dla wszystkich zmysłów. Właśnie dlatego nasz Szef Kuchni przygotował dla Ciebie autorskie menu degustacyjne. Propozycje przygotowane przez Przemysława Bilskiego łączą najlepsze tradycje staropolskiej kuchni z nowymi trendami światowej gastronomii i elementami fine diningu. Spektakl kulinarny ubogaci wine-pairing przeprowadzony przez naszego Sommeliera, który zadba o idealny dobór wina do każdej potrawy.

Menu Degustacyjne Pod Nosem
Karta Win i Alkoholi Pod Nosem

Karta Win i Alkoholi

Tajemnicze podziemia krakowskiej restauracji Pod Nosem skrywają w sobie pewien ekskluzywny zakątek. Mowa o kameralnej Piwnicy Win i Alkoholi, w której koneserzy znajdą ponad 200 unikatowych etykiet win oraz wyrafinowanych trunków z całego świata. Pośród setek wspaniałych trunków znajdziesz też szereg nalewek przygotowanych wedle tradycyjnych, domowych receptur.

Sala dolna Pod Nosem
Kawior Kanonicza 22

Spróbuj najlepszego kawioru

W naszej restauracji poznasz wyjątkowy smak cenionego przez koneserów polskiego kawioru z jesiotra Antonius Caviar. Serwujemy go w dwóch odmianach – Siberian oraz Oscietra. Najwyższej klasy kawior jest elementem wielu potraw z naszego autorskiego, sezonowego menu.