Restauracja Pod Nosem

Wyróżniania przez przewodnik Michelin restauracja Pod Nosem w Krakowie serwuje tradycyjną polską kuchnię w nowej, niecodziennej odsłonie.
Przyjdź do nas i przeżyj prawdziwe doświadczenie degustacyjne!

Menu A la Carte Pod Nosem

Menu À la Carte

Autorskie Menu À la Carte przygotowane przez naszego Szefa Kuchni spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających degustatorów. Dbamy nie tylko o doświadczenia smakowe, lecz również doznania wizualne dążąc do pobudzenia wszystkich zmysłów naszych gości. Sezonowo zmieniająca się karta restauracji „Pod Nosem” w Krakowie jest oparta na starannie wybranych, regionalnych produktach od lokalnych dostawców. W ten sposób możemy osiągnąć niepowtarzalny, wyjątkowy smak serwowanych potraw.

Karta Win i Alkoholi

Tajemnicze podziemia krakowskiej restauracji Pod Nosem skrywają w sobie pewien ekskluzywny zakątek. Mowa o kameralnej Piwnicy Win i Alkoholi, w której koneserzy znajdą ponad 200 unikatowych etykiet win oraz wyrafinowanych trunków z całego świata. Pośród setek wspaniałych trunków znajdziesz też szereg nalewek przygotowanych wedle tradycyjnych, domowych receptur.

Karta Win i Alkoholi Pod Nosem
Sala dolna Pod Nosem
Kawior Kanonicza 22

Spróbuj najlepszego kawioru

W naszej restauracji poznasz wyjątkowy smak cenionego przez koneserów polskiego kawioru z jesiotra Antonius Caviar. Serwujemy go w dwóch odmianach – Siberian oraz Oscietra. Najwyższej klasy kawior jest elementem wielu potraw z naszego autorskiego, sezonowego menu.