Oferta dla biznesu

Bogata oferta dla biznesu restauracji oraz hotelu Kanonicza 22 w Krakowie to pobyty w trakcie podróży służbowych oraz organizacja wydarzeń i cateringu dla firm.

Pobyt w trakcie podróży służbowych

Kanoniczna 22 w Krakowie to niepowtarzalne miejsce, w którym można zarezerwować jeden z trzech ekskluzwynych apartamentów, idealnych na podróże służbowe. Apartament Królewski, Książęcy i Cesarski zachwycają swoją ekstrawagancją. Każdy z nich zaprojektowany jest z dbałością o najmniejsze detale, zachowując zabytkowe elementy.

Nasze apartamenty w Krakowie są także świetnym miejscem na organizację kameralnych spotkań biznesowych z dopasowanym do Państwa potrzeb sezonowym menu. Business meeting można zorganizować w pokoju hotelowym lub restauracji Pod Nosem.

Pobyt w trakcie podróży służbowych Kanonicza 22
Spotkania biznesowe w hotelu Kanonicza 22

Spotkania biznesowe w hotelu

Jeżeli szukają Państwa klimatycznego miejsca na spotkanie biznesowe w Krakowie, to nie można było trafić lepiej. Restauracja Pod Nosem to trzy niezwykłe sale, które idealnie spełnią swoją rolę podczas każdego biznesowego spotkania.

Spotkania w mniejszym gronie można zorganizować również w naszych apartamentach, a w sezonie wiosenno-letnim w naszym klimatycznym ogródku. Wszystko w akompaniamencie wyjątkowego, sezonowego menu, które mogą Państwo spersonalizować i dostosować do własnych potrzeb. Nasza obsługa zadba ponadto o dobór win i alkoholi, które doskonale dopełnią wybrane przez Państwa potrawy.

Imprezy firmowe z cateringiem

Restauracja Pod Nosem jest zaprojektowana z dbałością o najmniejszy szczegół i w trosce o zadowolenie najbardziej wymagających gości. W ramach oferty restauracyjnej oferujemy Państwu możliwość organizacji imprez firmowych z cateringiem. Nasza przestrzeń restauracyjna idealnie sprawdza się również przy organizacji kameralnych firmowych szkoleń, warsztatów czy kursów.

Jeżeli planują Państwo organizację wydarzenia biznesowego na terenie Krakowa, to z przyjemnością przygotujemy na tę okazję specjalny catering. Jesteśmy w stanie dostarczyć lunch i przekąski dla grup kilkudziesięciosobowych.

Imprezy firmowe z cateringiem Kanonicza 22
Spotkania firmowe Kanonicza 22

Spotkania firmowe z elementem wine pairingu

Jeżeli szukają Państwo pomysłu na kreatywne spotkania firmowe lub integrację pracowników to zapraszamy na warsztaty winiarskie i spotkania firmowe z elementami wine pairingu. Podczas warsztatów uczestnicy uczą się oceniać smak i jakość podawanych trunków, ale także dowiedzą się jak dobierać alkohol do poszczególnych potraw.

Nasza „Piwnica Win i Alkoholi” to ponad 200 rodzajów win, mocniejszych alkoholi oraz regionalnych trunków. Tego typu spotkania są świetnym tłem do rozmów biznesowych, negocjacji, ale też poznania swojego zespołu i nawiązania z nim mocniejszych więzi.