Oferta bezzwrotna

Szukasz luksusowych apartamentów z jacuzzi u stóp Zamku Królewskiego w Krakowie? Skorzystaj z wyjątkowej oferty bezzwrotnej!

Luksus i komfort w korzystnej cenie

Ekskluzywna oferta bezzwrotna w Apartamentach Kanonicza 22 w Krakowie jest dedykowana dla gości, którzy szukają luksusu i komfortu w korzystnej cenie. Co obejmuje nasza propozycja?

• Nocleg w jednym z trzech apartamentów o unikatowej architekturze.
• Bezpłatny minibar oraz ekspres do kawy i czajnik do herbaty.
• Pakiet powitalny: wino białe i czerwone oraz woda stołowa.
• Możliwość skorzystania z bezpłatnego, bezpiecznego Wi-Fi.
• Gwarancję najniższej ceny bez możliwości anulacji rezerwacji.

Każda oferta zawiera również wyjątkowe, spersonalizowane śniadanie serwowane bezpośrednio do Twojego apartamentu. Autorskie menu śniadaniowe przygotował nasz Chef Przemysław Bilski.

Luksus i komfort Kanonicza 22
Apartamenty Kanonicza Kraków

Apartamenty w ofercie bezzwrotnej

Luksusowe apartamenty w ofercie bezzwrotnej to idealny wybór dla zdecydowanych gości, którzy szukają pokoju w najniższej cenie. Wybierając nasz obiekt, możesz również skorzystać z możliwości rezerwacji stolika w restauracji „Pod Nosem”. Wielokrotnie wyróżniany przez czerwony przewodnik Michelin Guide lokal serwuje tradycyjną polską kuchnię w niecodziennych wariacjach. Za unikatowy smak i prezentację potraw odpowiada utytułowany Szef Kuchni Przemysław Bilski.

Korzystna oferta bezzwrotna to propozycja dla osób, które szukają wyjątkowych apartamentów w Krakowie. Nasza kamienica zlokalizowana jest w sąsiedztwie Zamku Królewskiego na Wawelu. Pamiętaj, że złożenie i potwierdzenie rezerwacji wiąże się z koniecznością wcześniejszego uiszczenia ustalonej opłaty. W przypadku odwołania przyjazdu lub niepojawienia się w obiekcie w wyznaczonym terminie przedpłata nie jest zwracana.

Skorzystaj z najniższej ceny w ofercie bezzwrotnej!

Jeżeli szukasz unikatowych apartamentów w Krakowie, to skorzystaj z najniższej ceny w ofercie bezzwrotnej!