Oferta elastyczna

Cenisz sobie możliwość bezpłatnego odwołania rezerwacji apartamentu?
Skorzystaj z wyjątkowej oferty elastycznej.

Apartament ze śniadaniem Kraków

Wyjątkowa oferta elastyczna ze śniadaniem

Szybkie tempo życia sprawia, że często jesteśmy zmuszeni do zmiany swojego planu podróży. Dla gości, którzy cenią sobie możliwość bezpłatnej anulacji rezerwacji, została przygotowana wyjątkowa oferta elastyczna ze śniadaniem. Odwołanie pobytu jest możliwe godnie z regulaminem zaakceptowanym podczas składania rezerwacji.

• Noc w apartamencie Cesarskim, Królewskim lub Książęcym.
• Specjalny pakiet powitalny: wino czerwone i białe oraz woda.
• Ekskluzywny minibar oraz ekspres do kawy i czajnik do herbaty.
• Sieć bezprzewodowa Wi-Fi z dostępem do szybkiego internetu.

Unikatowe wnętrza apartamentów Kanonicza 22 w Krakowie to idealna destynacja dla podróżnych poszukujących luksusu w wyrafinowanym stylu. Jeżeli chcesz poczuć bliskość Wawelu i historycznych krakowskich kamienic, a jednocześnie cenisz sobie ciszę i spokój, to nasz hotel będzie dla Ciebie doskonałym wyborem.

Rezerwuj z możliwością bezpłatnej anulacji

Idealne połączenie historii i nowoczesności sprawia, że apartamenty przy ulicy Kanoniczej 22 w Krakowie to doskonałe miejsce na relaks. Spędzając weekend w naszym hotelu u stóp Zamku Królewskiego na Wawelu, możesz poczuć atmosferę tajemniczości 1000-letniej historii Krakowa. Nasza obsługa zadba o najwyższy komfort i dyskrecję, a Ty będziesz mógł zrelaksować się w jacuzzi na tarasie apartamentu Cesarskiego.

Jeżeli szukasz nietuzinkowego aparthotelu w Krakowie, to już dziś zarezerwuj apartament z możliwością bezpłatnej anulacji w ofercie elastycznej. Spraw sobie wyjątkowy prezent i odwiedź nas w Krakowie.

Apartamenty w Krakowie Kanonicza

Atrakcyjna cena dnia w ofercie elastycznej

Jeżeli szukasz apartamentu w Krakowie z możliwością anulowania rezerwacji, to atrakcyjna cena dnia w ofercie elastycznej jest dla Ciebie!