Pakiet golfowy z noclegiem

Pragniemy Ci zaoferować specjalnie przygotowany Pakiet Golfowy z noclegiem w luksusowych apartamentach w Krakowie.

Pragniemy Ci zaoferować specjalnie przygotowany Pakiet Golfowy, który możesz połączyć z noclegiem w luksusowych apartamentach w Krakowie. Nasza propozycja obejmuje:

  • prywatny, bezpieczny transfer z Kanoniczej 22 na pole golfowe i z powrotem,
  • przejazd realizowany komfortowymi pojazdami z zachowaniem dyskrecji,
  • 1 runda golfa na polu Krakow Valley Golf & Country Club w Paczółtowicach
  • wynajęcie Golf Car (meleksa) do sprawnego poruszania się po polu golfowym.

Pakiet zawiera również dedykowaną zniżkę -20% na wszystkie potrawy z autorskiego menu restauracji „Pod Nosem” wielokrotnie wyróżnianej w przewodniku Michelin Guide.

Pakiet golfowy Kraków

Specjalna oferta dla golfistów
z transferem do Krakow Valley Golf Club

W skład specjalnej oferty dla zapalonych golfistów wchodzi 1 transfer na pole golfowe Krakow Valley Golf & Country Club znajdujące się w podkrakowskich Paczółtowicach. Malowniczo położony obiekt powstał wg projektu architekta Ronalda Freama i spełnia standardy USGA. Prywatny kierowca przyjedzie po Ciebie na Kanoniczą 22 i poczeka, aż spokojnie skończysz rozgrywkę. Wysokiej klasy samochód zapewni Ci komfort oraz dyskrecję podróży, a jednocześnie bez problemu pomieści cały Twój sprzęt.

Wyjątkowa noc w ekskluzywnych apartamentach

Przygotowany przez nas Pakiet Golfowy to opcja dodatkowa, którą możesz dobrać w procesie rezerwacji noclegu w naszej ekskluzywnej rezydencji Kanonicza 22 w Krakowie. Zabytkowa kamienica mieści 3 luksusowe apartamenty o unikatowym designie. Otrzymasz od nas również wyśmienity i nielimitowany poczęstunek: kosz świeżych owoców, białe i czerwone wino oraz wybór napojów gazowanych i niegazowanych. Na Twoje życzenie zorganizujemy profesjonalny transfer z i na lotnisko.

Kanonicza 22 golf
Golf Kraków

Niezapomniane doświadczenie degustacyjne

Rezerwując pobyt w naszych apartamentach, wraz z pakietem golfowym otrzymujesz również zniżkę w wysokości -20% na wszystkie potrawy z autorskiego menu à la carte. Możesz z niej korzystać przez cały pobyt, odwiedzając naszą restaurację „Pod Nosem”, która znajduje się na parterze historycznej kamienicy przy ulicy Kanoniczej w Krakowie.

Nasi kucharze na czele z Szefem Kuchni Przemysławem Bilskim zapewnią Ci niezapomniane doświadczenie degustacyjne. Jeżeli szukasz miejsca, gdzie wypoczniesz w komfortowych warunkach, a jednocześnie będziesz mógł realizować swoją pasję do gry w golfa, to skorzystaj z naszego unikatowego Pakietu Golfowego!

Wybierz pakiet golfowy w hotelu Kanonicza 22

W przypadku zainteresowania pobytem prosimy o podanie swoich danych kontaktowych. Nasz menadżer skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia szczegółów.