Wigilia firmowa w Krakowie

Niezapomniana wigilia firmowa w Krakowie wymaga odpowiedniej organizacji z dbałością o każdy szczegół. Jeżeli planujesz zorganizować przedświąteczne spotkanie opłatkowe dla swoich pracowników
i kontrahentów, to przygotowaliśmy dla Ciebie
specjalną ofertę wigilijną dla firm.

OGRÓD ZIMA - 03

Świąteczne spotkanie w Pod Nosem

Zapraszamy na wyjątkowe doświadczenie w kameralnej atmosferze. Świąteczne spotkanie to idealny moment na podziękowanie zespołowi za jego wkład w rozwój firmy, przekazanie życzeń oraz prezentów. Wybór odpowiedniego lokalu na wigilię dla firmy sprawia, że spotkanie wigilijne zyskuje wyjątkowy, magiczny wymiar.

Do dyspozycji Twoich gości przekazujemy trzy przestronne sale restauracji Pod Nosem przy ulicy Kanoniczej 22 w Krakowie. Dla osób oczekujących szczególnej dyskrecji wprowadziliśmy możliwość rezerwacji okrągłego stołu, który można oddzielić kotarami od reszty pomieszczeń.

Firmowa kolacja wigilijna w Krakowie

Firmowa kolacja wigilijna w Krakowie to wyjątkowe wydarzenie, podsumowujące sukcesy mijającego roku. Nasz zespół zadba o świąteczny wystrój i atmosferę podczas wigilii. Białe obrusy, wigilijne dekoracje i choinka, stojąca tuż przy wejściu do restauracji, nadadzą specjalnego klimatu. Całości dopełni nastrojowa muzyka.

Na specjalne życzenie istnieje możliwość zorganizowania degustacji win z naszym sommelierem oraz kameralnego koncertu muzyki na żywo. Twoi goście będą również oczarowani niezapomnianym doświadczeniem degustacyjnym.

Imprezy firmowe Kraków Kanonicza

Wyjątkowa oprawa

Zapewniamy doświadczenia kulinarne na niespotykanym dotąd poziomie.

Profesjonalna obsługa

Nasze doświadczenie i kunszt czynią z nas wybitnego gospodarza.

Indywidualne podejście

Odpowiednie kompozycje smakowe, dedykowane obsługiwanemu wydarzeniu.

Imprezy firmowe w Krakowie

Wyjątkowe menu wigilijne

Podczas kolacji nasz zespół kucharzy przygotuje wyjątkowe menu wigilijne. Karta dopasowana do indywidualnych potrzeb Twoich gości zachwyci uczestników spotkania. Przygotowaliśmy trzy gotowe propozycje wigilijnego set-menu. Istnieje również możliwość przygotowania dedykowanego menu, zgodnego z Twoimi oczekiwaniami.

Nasze menu przygotowujemy wyłącznie ze świeżych składników od lokalnych dostawców na specjalne zamówienie. Prosimy o jego wybór najpóźniej 5 dni przed planowanym terminem wigilii firmowej Krakowie.

Spotkajmy się w Pod Nosem

Tradycyjna kolacja wigilijna to doskonały moment, by powiedzieć „Dziękuję!” wszystkim pracownikom, współpracownikom, kontrahentom i partnerom biznesowym. Za całoroczne zaangażowanie w rozwój firmy i wzajemne wsparcie. Podziękowania przyjmują nowy wymiar w wyjątkowej atmosferze świątecznego spotkania w restauracji Pod Nosem przy Kanoniczej 22.

Jeżeli planujesz organizację wigilii firmowej w Krakowie, to skontaktuj się z naszym menadżerem telefonicznie, mailowo albo poprzez formularz kontaktowy. Spotkajmy się w Pod Nosem, by świętować razem w wyjątkowej oprawie kulinarnej!

Spotkania firmowe w Krakowie Kanonicza 22

Zorganizuj kolację wigilijną

Skontaktuj się z naszym menadżerem i zarezerwuj termin wigilii firmowej w Restauracji Pod Nosem w Krakowie.

Oferta obowiązuje do 20 XII 2023 r.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc w Pod Nosem w Krakowie. W celu rezerwacji stolika wystarczy skorzystać z naszego prostego i wygodnego formularza, w którym wymagane jest podanie danych kontaktowych oraz terminu i ilości osób rezerwujących miejsca.

Minimalny termin wyprzedzenia rezerwacji wynosi 5 dni. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza otrzymają Państwo mail z potwierdzeniem. W przypadku braku otrzymania wiadomości, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM. Nasz kelner skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub poprzez e-mail w celu potwierdzenia złożonej rezerwacji.