Organizacja spotkań biznesowych

Kanonicza 22 to nie tylko hotel w Krakowie, ale także rozbudowana oferta restauracyjna i idealne miejsce na organizację spotkań biznesowych.

Spotkanie biznesowe w hotelu w Krakowie

Spotkanie biznesowe w hotelu w Krakowie

W naszej ofercie znajduje się możliwość organizacji spotkań biznesowych w apartamentach oraz kolacji firmowych w restauracji Pod Nosem. Kameralne spotkanie w ekskluzywnych wnętrzach zaskoczy Ciebie i Twoich kontrahentów oraz partnerów. W trosce o komfort naszych gości organizujemy lunche biznesowe z menu dopasowanym do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami skierowanymi do przedsiębiorców, menadżerów i osób na wysokich stanowiskach kierowniczych.

Nasza obsługa kelnerska zadba o najwyższą jakość serwisu. Doświadczeni kucharze zagwarantują niezapomniane doznania smakowe podczas ważnych rozmów i negocjacji biznesowych.

Spotkania firmowe w restauracji Pod Nosem

Restauracja Pod Nosem w Krakowie to miejsce niemalże stworzone do prowadzenia rozmów biznesowych. W zależności od preferencji naszych gości, udostępniamy trzy sale, gdzie można zorganizować spotkanie firmowe. Pierwsza z sal znajduje się na parterze, zaś druga i trzecia na dolnym poziomie kamienicy przy Kanoniczej 22. Warto wspomnieć, że w ostatnim z pomieszczeń znajduje się okrągły stół, który można oddzielić kotarą od reszty obecnych osób, co sprzyja dyskretnym negocjacjom biznesowym.

Menu restauracji jest skomponowane z dbałością o najmniejszy szczegół. Dba o to Szef Kuchni Przemysław Bilski. Wielokrotnie nagradzany mistrz, który swoje wieloletnie doświadczenie zdobywał w londyńskich restauracjach, wyróżnionych gwiazdką Michelin.

Spotkania firmowe w restauracji Pod Nosem
Lunche biznesowe w Krakowie

Lunche biznesowe w Krakowie

Naszym gościom oferujemy możliwość organizacji lunchy biznesowych w apartamencie lub w jednej z trzech sal restauracyjnych. W restauracji istnieje możliwość skorzystania z menu a’la carte albo wcześniej ustalonej karty dań przygotowanych na specjalną okazję. Dla najbardziej wymagających gości możemy przygotować dedykowane menu degustacyjne składające się nawet z kilkunastu wyjątkowych potraw. Profesjonalna obsługa lokalu zadba o Państwa komfort i zadowolenie.

Oferowane lunche dla firm w Krakowie przygotowujemy z użyciem wyłącznie sezonowych i świeżych składników od zaufanych, lokalnych dostawców. Gwarantujemy najwyższej jakości doświadczenie degustacyjne w naszych historycznych wnętrzach.

Klimatyczny ogródek pod Wawelem

W okresie wiosennym, kiedy Kraków nabiera żywych barw, spotkania biznesowe dobrze jest przenieść z apartamentu do klimatycznego ogródka pod Wawelem. Jego położenie, z dala od miejskiego gwaru, zdecydowanie sprzyja spokojnym rozmowom i biznesowym negocjacjom. Ogródek ozdobiony jest kolorowymi kwiatami i krzewami, które pomagają zrelaksować się i utrzymać odpowiedni poziom prywatności.

W restauracji Pod Nosem w Krakowie istnieje także możliwość organizacji spotkań rodzinnych i innych imprez okolicznościowych. Podobnie jak w przypadku eventów firmowych, przygotujemy dla Ciebie wystrój i menu dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Klimatyczny ogródek pod Wawelem

Zorganizuje spotkanie biznesowe!

Starannie wyselekcjonowane produkty od lokalnych dostawców, wyjątkowa obsługa i ekskluzywne wnętrza czekają na Ciebie i Twoich partnerów biznesowych.